pátek 19. února 2021

BRANDNOOZ BOX - ZIMA 2021

Ahoj ahoj, vítám vás u nového článku, kterým bude recenze na aktuální boxík s jídlem, neboli Brandnooz box. Jedná se o první letošní boxík a na jeho doručení jsem se opravdu těšila. Posledních pár boxů bylo spíš průměrných, tak jsem byla zvědavá, jak budu spokojená s tímto. A rovnou mohu říct - jsem velmi nadšená ♥Začnu nápoji. Osobně nápoje v boxu vždy vítám. Vím, že někomu vadí a přijdou mu nudné, ale já jsem za ně opravdu ráda. Tentokrát byly v boxu hned čtyři. Třikrát byla v boxu zastoupena citrusová limonáda Targa Florio (19,90 Kč/plechovka), která má skvělé složení. Všechny tři limonády jsem už vypila a moc mi chutnaly. Nejsou ani moc drahé, takže pokud na ně někde v obchodě narazím, ráda si je koupím. Navíc se jedná o novinku - i za to dávám palec nahoru.
Dalším "pitíčkem" v boxu je ovesný nápoj Joya (24,90 Kč). Nápoj se dá vypít buď samotný, nebo ho lze přidat do kávy/čaje, eventuálně využít při vaření a pečení. Já ho nejspíš ochutnám z části samotný a z části ho zkusím přilít do kávy. Rostlinná mléka v kafi si hodně lidí chválí, tak to chci taky vyzkoušet.


Dále tu máme dvě takové praktické věci, kterými jsou celozrnné těstoviny spirálovitého tvaru od značky Adriana (42,90 Kč) a čokoládové kuličky od Bonavita (23,90 Kč). Těstoviny se doma nikdy neztratí, ráda zkouším nové značky i varianty. Je pravda, že těstoviny od značky Adriana se v boxu objevují celkem často, ale v tomto případě mi to vůbec nevadí. Kuličky dám nejspíš mojí malé neteři, která je miluje ke snídani. Snědla bych je i sama, ale ji potěší určitě víc ☺


Tablety do myčky Somat Gold jsem si vyměnila za body a věnuji je pro změnu své sestře, která je doma běžně používá a je s nimi spokojená. Do hodnoty boxu je počítat nebudu.


Dalšími položkami v boxu jsou čtyři zástupci ze sladké sekce. Konkrétně Super kaše od Emco - Jablko a meruňka (16,90 Kč), Želé bonbony Veggie od Joja (22,90 Kč), Proteinový krém s lískovými oříšky od KetoDiet (45 Kč) a Proteinová tyčinka s cvrččí moukou (39,90 Kč). 
Nejvíce mi překvapivě chutnal keto proteinový krém. Přísahám, to bylo něco tak dokonalého ♥ Krém nechutnal vůbec uměle po proteinu nebo nějakých sladidlech, byl opravdu čokoládovooříškový a naprosto výborný. Jen cena se mi zdála celkem vysoká. To samé platí pro proteinovou tyčinku, kterou jsem snědla dřív, než jsem si přečetla, že obsahuje cvrččí mouku ☻ Přiznám se, že kdybych to věděla předem, asi bych tyčinku nesnědla a někomu ji darovala. Mám vůči pojídání čehokoli z hmyzu asi předsudky... No, nicméně tyčinka mě moc neoslnila ani chuťově. Snědla jsem ji, určitě neříkám, že to byl hnus, ale příchuť tmavá čokoláda a višeň mě moc nezaujala. Benefitem ale samozřejmě je, že se jedná o zajímavý produkt a navíc novinku.
Z želé bonbonů (též novinka) také úplně nejásám. Já holt na tento typ sladkého moc nejsem. Když už, dám si radši něco čokoládového nebo oříškového. Bonbony jsem ochutnala, nejsou špatné a mají hodně zajímavou příchuť, jen já osobně vyhledávám jiné produkty.
Co se týče kaše, tu ráda vyzkouším, jablečné i meruňkové příchutě mám ráda.


Poslední dva produkty se mi vyloženě trefily do noty. Ranní chlebík Fit den od Penam (39,90 Kč) má zajímavé složení obsahující mimo jiné chia semínka, červenou quinou a semínka dýně. Už jsem dva krajíčky snědla a chutná mi. I v tomto případě se jedná o novinku.
No a nakonec tu máme Vitaminy B-komplex od Vitar (99,90 Kč). B-komplex čas od času užívám. Momentálně mám otevřené balení od jiné značky, ale až ho dopotřebuji, ráda vyzkouším tyto vitaminy.

Celkové hodnocení:
Z boxíku jsem nadšená. Není tam žádný produkt, který by mě vyloženě zklamal nebo by mi přišel v boxu nevhodný. Úplně nejvíc mě zaujal proteinový krém a citrusové limonády. Celkově boxík hodnotím 9/10 a věřím, že i další krabice bude takhle skvělá. Boxík obsahoval hodně zajímavé produkty v celkové hodnotě neuvěřitelných 416 Kč. Po pravdě si už ani nepamatuji, kdy mi přišel takhle úžasný a hodnotný box. Opravdu tleskám a jsem velmi velmi spokojená. 


Box odebírám za zvýhodněnou blogerskou cenu ve spolupráci se zastoupením BB ♥

1 komentář:

Děkuji za vaše komentáře, dělají mi radost! :-) Komentáře jsou moderované, to znamená, že se zde objeví až poté, co je schválím. Děkuji za pochopení.