čtvrtek 18. července 2013

Lush Ro´s Argan Body conditioner

Přeji hezký den :-) Dnes bych vás ráda seznámila v produktem, který jsem si během posledních pár týdnů hodně oblíbila. Jedná se o tělový kondicionér s názvem Ro´s Argan od značky Lush.
  

Tělový kondicionér funguje na stejné bázi jako teď hodně populární tělové mléko do sprchy od Nivey. Umyjete se sprchovým gelem, spláchnete, nanesete tělový kondicionér a zase spláchnete. Myslím si, že tělový kondicionér klasické namazání krémem nenahradí, ale občas je to fajn zpestření. Hlavně teď v létě mi neni příjemné se mazat mastnými krémy, protože se pak ještě kolikrát zpotím a jsem taková ublemcaná. Po použití Ro´s Argan mám kůži krásně jemnou, ale nezůstává mi na ní žádný mastný povlak. Na složení se můžete podívat tady:

Tělový kondicionér má konzistenci hodně hutného krému, ale nanáší se naprosto v pohodě, není tuhý jako třeba tělové máslo. A nádherně voní! V recenzích jsem četla, že někomu hodně voní po růžích a po mandlích, a někomu zas nakysle páchne. Mně tedy voní. Cítím hlavně ty růže, ale ještě něco dalšího, něco jako by medového nebo máslového... Je to zkrátka moc příjemná sladší vůně, ale žádný bolehlav. Mám 2 balení po 45 ml a měla jsem je ve vánočních balíčcích, které Lush v období Vánoc každý rok prodává. 45 ml vydrží zhruba na 7 použití. Plné balení Ro´s Argan se dá koupit normálně v e-shopu Lushe, 230 ml vyjde na 755 Kč.

 

Zatím nemám v plánu si plné balení kupovat, jednak mám doma tělové kondicionéry od Lushe ještě asi 3, a taky cena 755 Kč pro mě není přijatelná, ačkoli Ro´s Argan je velice kvalitní produkt. V anglickém e-shopu Lushe se dá sehnat za v přepočtu zhruba 465 Kč. Tato cena je už více příznivá :-) Tento tělový kondicionér mohu rozhodně doporučit, je to zajímavé zpestření. Hodnotím 10/10.

2 komentáře:

  1. Ještě jsem nikdy nic podobného neměla, možná vyzkouším tělové mléko do sprchy od Nivey :).

    OdpovědětVymazat

Děkuji za vaše komentáře, dělají mi radost! :-) Komentáře jsou moderované, to znamená, že se zde objeví až poté, co je schválím. Děkuji za pochopení.