úterý 7. července 2020

BRANDNOOZ BOX ČERVENEC 2020 - OBJEVUJEME SPOLEČNĚ!

Ahoj. Vítám vás po delší době u nového článku ☺ Dnes mi přišel nový Brandnooz box a já se spontánně rozhodla vám takhle za čerstva ukázat jeho obsah. 
Se zastoupením Brandnooz boxu již několik let spolupracuji a mám možnost objednávat boxíky za výhodnější cenu.

Tentokrát zhodnotím červencový box s podtitulem Objevujeme společně!
Box obsahoval 10 produktů a jako bonus brožurku s recepty a velkou knihu křížovek. Křížovky sice tématicky do boxu s jídlem nepatří, ale osobně mi nevadí. Určitě lepší než nějaký bulvární časopis. Křížovky luštím ráda nebo je někdy i pošlu dál, takže za mě no problem.
Celková uvedená hodnota produktů je 310 Kč.

Jim Snack Bar - Hovězí snack se švestkou (39,90 Kč)
Tyčinku ze sušeného hovězího masa se švestkami jsem už snědla a pane bože - to bylo něco dokonalého! Skvělá kombinace masa a ovoce. Opravdu mi to moc moc chutnalo. Minusem je vyšší cena ve srovnání s množstvím (17 g), ale tato sušená masa jsou vždycky drahá. Za mě toto určitě ano a budu ráda, když se podobné snacky budou v boxech i nadále objevovat.


Penam - Bezplepkové borůvkové koláče (44,90 Kč)
V popisku je uvedeno, že chuť těchto koláčů je dokonalá a já s tím naprosto souhlasím. Snědla jsem je dnes ke snídani společně s bílým jogurtem a byly výborné. Běžné kupované koláče moc nejím, většinou mi přijdou takové tvrdé a suché, ale tyto byly vláčné, jemné a prostě fakt výborné. Klidně uvítám bezlepkové potraviny i v příštích boxech.


Staropramen - Míchaný nápoj z piva Cool s příchutí višně a limetky (19,90 Kč)
Sladká alko i nealko "pivíčka" si kupuji v létě docela často, tak jsem ráda, že jsem v boxu objevila tuto novinku. Nápoj jsem zatím neochutnala, nechám si ho do teplejšího počasí. Nejlepší je samozřejmě vychlazený ☺ 


Bonduelle - Mini Quinoa (46,90 Kč)
V boxíku někteří nalezli tuto quinou a někteří plechovky s mixem semínek. Já jsem za quinou moc ráda, protože semínka mi moc nejedou. V letáčku je recept na quinoový pudink, který určitě vyzkouším, protože mám na něj zrovna doma suroviny. Zdravé potraviny v boxu vždy ráda uvítám.


Tchibo - Mazagrande s pomerančovou a zázvorovou příchutí (29,90 Kč)
Z Mazagrande nejásám, protože všechny dosud ochutnané verze mi moc nejely. Nemám ráda příchuť kávy a káva v kombinaci s citrusy pro mě není moc lákavá varianta. Nápoj obsahuje stejné množství kofeinu jako je v jednom a půl šálku espressa, takže si ho zatím schovám a až na mě přijde únava nebo krize, vyzkouším ho. 


Big Shock! Original - Sójová energetická tyčinka (15,90 Kč)
Tyčinku jsem ochutnala a chutná jako běžný sójový suk nebo nějaká sladkost z pouti. Sójové tyčinky ráda nemám, takže si neplánuji kupovat ani sójovou energetickou tyčinku. Zbytek tyčinky schovávám opět na období krize ☺ Když už energetické produkty, tak bych příště uvítala spíš nápoj.


Arax - Bio březová šťáva s příchutí zázvoru a limetky (39 Kč)
Pak tu máme zase jednu zdravou věc - dokonce produkt kontrolovaného ekologického zemědělství. Šťáva je bez cukru a obsahuje pouze březovou mízu, koncentrát šťávy z bílých hroznů a limetky, zázvorovou šťávu a kyselinu citrónovou. Jsem na produkt moc zvědavá a těším se na vyzkoušení.


Ondrášovka - Ochucená minerální voda s příchutí liči (13,90 Kč)
Ochucené minerálky téměř nepiji. Můj pitný režim se skládá převážně z čisté vody a čaje. Různé sladké nápoje si dám možná tak jednou za měsíc. Proto i když mi tato liči minerálka chutná, pravidelně si ji kupovat nebudu. Obsahuje pro mě zbytečné množství cukru, kterému se snažím vyhýbat. Jinak příchuť liči je fajn a autentická, není tam cítit žádná umělotina.


Hamé - Zeleninové pomazánky Veggie: Rajčata a oregáno a Tatarák ze zeleniny (2x 29,90 Kč)
Zeleninové pomazánky miluji a často kupuji, takže z těchto dvou jsem nadšená a moc ráda je vyzkouším. Celkově jsem s boxem spokojená a určitě si ho budu objednávat i dál. Samozřejmě není vždy možné trefit se do vkusu všem, protože někdo třeba preferuje mít v boxu hodně sladkostí a sladkého pití, někdo zase uvítá zdravé potraviny či alkoholické nápoje. Za sebe bych tento box ohodnotila 8/10.

3 komentáře:

  1. To je snad první box, který se mi docela líbí! Quinoa je už předvařená, že je v plechovce? Je fajn si takhle rozšířit obzory o tom, co je nového. :)

    OdpovědětSmazat
  2. Ty jo tak toto je povedenej box! Ochutnala bych vše ráda až na to Mazagrande, to opravdu nemůžu :D

    OdpovědětSmazat
  3. Ahoj Leni, ☺♥, tak ráda vidím Tvůj nový článek. Z boxu mě zaujal mini quinoa!!

    OdpovědětSmazat

Děkuji za vaše komentáře, dělají mi radost! :-) Komentáře jsou moderované, to znamená, že se zde objeví až poté, co je schválím. Děkuji za pochopení.