pátek 27. října 2017

Báječný říjnový Brandnooz box

Když mi dnes odpoledne pošta doručila zelenou krabičku, moc jsem se těšila na její otevření. S boxíky jsem byla v posledních měsících velmi spokojená a byla jsem zvědavá na to, jaké produkty naleznu v tom novém.

Po otevření mě zaplavila vlna nadšení, protože veškeré potraviny jsou pro mě skvěle využitelné, případně jimi udělám radost ostatním, a to se taky počítá.

Úplnou novinkou byl pro mě Ajvar jemný Podravka (46,90 Kč). Nikdy jsem tento název neslyšela. V letáčku je naštěstí ke každé položce v boxu popisek. Ajvar je čistě zeleninová příloha z paprik a lilků původem z Chorvatska. Je zcela bez éček a k jeho výrobě se používá výhradně zelenina nejvyšší kvality. V letáčky jsou i dva recepty, konkrétně nové brambory s ajvarem a ajvarová pomazánka. Já zatím ještě nevím, jak přesně ajvar využiji, ale lilky miluji, takže mi určitě bude chutnat ☺ Naprosto super věc v boxu.

Sušené pekařské droždí Saf instant (10 Kč) a Noli (5 Kč) osobně nevyužiji, protože nepeču. Vezmu ho domů mámě, která ho určitě zužitkuje.

To samé platí o Špaldové mouce hladké (Babiččina volba - 49,90 Kč). Měla by být vhodná klasicky do koláčů, buchet, sušenek a vánočního cukroví. V letáčku najdeme recept na linecké cukroví ze špaldové mouky. Jak jsem psala, nepeču a ani mě to po pravdě neláká, ale mouka se doma rozhodně neztratí, takže opět proč ne.

Další potraviny z boxu jsou už využitelné i pro mě. 

Novinkové chipsy Like Chips Solené (19,90 Kč) sním nejspíš sama, protože brambůrky bohužel miluju a mohla bych je jíst každý den ☻

Čaj mě potěší téměř vždy, takže Jemča Bylinný čaj Žaludek a střeva (24,90 Kč) jsem uvítala s otevřenou náručí.

Ovocný nápoj Fruttimo Pomeranč a grep (34,90 Kč) mě také nejdřív velice potěšil, ale pak jsem si všimla, že obsah ovocné složky je pouze 12 %. Sice je super, že ve složení nejsou žádné fujtajbly, nicméně já pokud si koupím nějaké ovocné pití, mělo by mít minimálně 50 % ovocné složky. Těch 12 % mi přijde fakt málo. Nápoj jsem hned ochutnala. Chuť bych popsala jako takový kyselejší mulťák. Je to dobré, ale sama si tento nápoj nejspíš nekoupím z výše uvedeného důvodu. 

Tyčinky Flapjack si občas sama kupuji, takže jsem měla velkou radost, když jsem v krabici našla hned dvě, konkrétně Corny Flapjack brusinka s dýňovými semínky a kakaová (2x 29,90 Kč). Třetí variantou je ještě mandlová s karamelem, která, jak jsem z letáčku pochopila, součástí boxíků nebyla. Škoda, tahle příchuť mě zajímala nejvíc. Kakaovou tyčinku jsem už snědla (byla výborná!) a brusinkovou si nechám v práci, jistě se mi příští týden na dopolední sváču bude hodit ☺

Tatarky mám ráda a Odlehčenou verzi klasické Hellmann´s Tatarské omáčky (32,90 Kč) doma určitě rádi vyzkoušíme. Obsahuje méně tuku než normální tatarka.

Jako bonus byl v boxíku časopis Moje sladké tajemství (12,90 Kč), který mě zaujal už svou obálkou, ovšem v negativním slova smyslu. To už snad radši nějaký časák o historii nebo o autech. 


Celkově jsem s boxíkem spokojená a těším se na další.
Zastoupení Brandnooz boxu děkuji za možnost odebírat boxíky za zvýhodněnou blogerskou cenu. 

3 komentáře:

  1. Krásně sepsáno, z balíčku bych měla radost hlavně kvůli tomu čaji ten by se mi ted nejvíc šiknul. :-)

    OdpovědětVymazat
  2. Ajvar miluji, vozil mi ho bratr právě z Chorvatska :)

    OdpovědětVymazat

Děkuji za vaše komentáře, dělají mi radost! :-) Komentáře jsou moderované, to znamená, že se zde objeví až poté, co je schválím. Děkuji za pochopení.