úterý 20. června 2017

Testování s Astrid 2017 - 3. část

Vítám vás u třetí a závěrečné části recenze na kosmetiku Astrid, kterou jsem obdržela k testování. Produktů bylo tentokrát hodně, proto jsem se rozhodla pro rozdělení hodnocení na tři články. 

Dnes tedy zhodnotím zbývající produkty, kterými jsou:

  • krémová pěna na holení
  • deodorační sprej do bot
  • mega silný lak na vlasy


na na holení mě zklamala. Bohužel krémová mi nepřijde vůbec. Je naopak hodně lehká až vodová. Ze začátku je sice bohatá a nadýchaná, ale než se stihnu oholit, pěna slehne a na pokožce nezůstane nic.


Moc mi ani nevoní. Vůně je pro mě až moc chemická a umělá. Z gelu na holení od Astrid (zelený obal) jsem nadšená a pořád ho ráda používám, ale tuto pěnu nedoporučuji. Celkově mi mnohem víc na holení vyhovují gely než pěny a také si je mnohem častěji kupuji.


Dále tu máme deodorační sprej do bot. Jak jsem psala už v předchozí recenzi, nohy se mi nijak drasticky nepotí ani nesmrdí, takže spreje a deodoranty na nohy téměř vůbec nepoužívám. Chodidla si pravidelně peelinguji při sprchování a mažu krémem a tím pro mě víceméně péče končí. Sprej jsem ale samozřejmě otestovala a dle návodu jsem ho aplikovala do vnitřku bot.


Když jsem viděla fialový obal, okamžitě mě napadlo, že sprej bude vonět po levanduli. Bohužel nevoní ☻ Vůně je taková klasická jako u podobných deodorantů do bot či na nohy, které jsem používala dřív. Úplně ji neumím popsat, ale nelíbí se mi. Kdybych takovéto spreje používala pravidelně, určitě bych ocenila, kdyby se výrobci snažili být co se týče vůně více nápadití. 
Taková melounová nebo limetková vůně by nemusela být vůbec špatná ☻

Při testování jsem byla opravdu poctivá a každý večer jsem si čichla k botě, abych zhodnotila, jestli teda smrdí nebo ne. Asi na testování produktů na nohy nejsem ten správný adept, protože jsem zkrátka neviděla rozdíl. Boty mi nesmrděly dřív, nesmrdí mi ani teď. Bylo by zajímavější porovnat rozdíl u někoho, kdo opravdu problém se smradlavýma nohama řeší, ale nikoho takového se mi nepodařilo k testování sehnat ☻

nakonec tu máme nejlepší produkt tohoto článku. Je jím mega silný lak na vlasy, fixace pět. 


Zatímco jeho bratříček s fixací tři, o kterém jsem psala minule, je super na zafixování rozpuštěných vlasů, tento lak je parádní na udržení složitějších účesů či jen precizního drdolu/culíku po celý den. To, že je mega silný, opravdu mohu potvrdit.


Vlasy udrží v původním stavu celý den. Samozřejmě jsou hodně natužené a nejsou příjemné na dotek, ale když máte ulíznutý drdol, ani to tak nevadí. Lak jde z vlasů bez problému vyčesat. 
Jeho vůně je typicky laková. Měla jsem už laky, které voněly lépe, ale když lak funguje, parfemaci zas tak neřeším.


To je ode mě prozatím ze série recenzí na kosmetiku Astrid všechno. Čeká mě ještě ale testování sluneční kosmetiky, takže se určitě během léta ještě s nějakým tím článkem přihlásím.

Celkově jsem s kosmetikou Astrid spokojená. Ze všech testovaných produktů mě nejvíc zaujaly laky na vlasy a gel na holení. Pro spreje na chodidla a do bot nejsem ten správný hodnotitel, protože je běžně nepoužívám a nepotřebuji. Pěna na holení je za mě propadák. Krém na chodidla je naopak perfektní - jeden z nejlepších, co jsem kdy měla.

1 komentář:

  1. Tak to se tedy přiznám, že tuhle značku na trhu úplně přehlížím :D, ale ty laky mě celkem zaujaly :).

    OdpovědětVymazat

Děkuji za vaše komentáře, dělají mi radost! :-) Komentáře jsou moderované, to znamená, že se zde objeví až poté, co je schválím. Děkuji za pochopení.