středa 11. prosince 2013

Sweater weather TAG (podle mě)

Ahoj. Populární Sweather weather TAG vám určitě nemusím představovat :-) Během poslední doby jsem viděla nejmíň 5 videí a článků, ve kterých byl tento TAG velmi pěkně zpracovaný. Otázky se mi vážně líbí, proto jsem se rozhodla i já na ně odpovědět. Otázky se v každé verzi trochu liší, já jsem jich většinu převzala od Petry Kopolovičové a pár jsem jich přidala navíc z jiných verzí TAGu. Ještě dodám, že některé otázky jsem si lehce upravila a jednu vynechala, protože jsem na ni neměla odpověď.

1. Oblíbená podzimní svíčka
Vyloženě jednu oblíbenou svíčku nemám. Momentálně dávám přednost sladce vonícím svíčkám. Oblíbila jsem si malé svíčky z DM s vůní lesních plodů a doslova jsem se zamilovala do svíčky Airwick s vůní čokoládových lanýžů, která mi už bohužel dohořela, ale rozhodně si pro ni půjdu znovu.


2. Káva, čaj nebo horká čokoláda?
Rozhodně čaj, já jsem vůbec hodně čajová a piju čaj po celý rok :-) Podzim tedy není výjimkou. Moc mi chutnaly tyto dva čaje od značky Lipton, ke kterým jsem dostala i krásný hrneček.


3. Nejkrásnější podzimní zážitek
Nad touto otázkou jsem dlouho přemýšlela. Nemám totiž žádný krásný zážitek vyloženě spjatý s podzimem, jako že bych se třeba seznámila s přítelem, nebo bychom doma dodržovali nějaké tradice. Jediný zásadní zážitek, který si vybavím, je ten, že se mi na podzim (ne letos :-)) narodil brácha a pamatuji si, jak jsme s ním chodili na procházku do přírody. Bylo krásně teplo, všude leželo barevné listí a my byly se ségrou unešené z nového brášky.

4. Preferuješ na podzim výrazné rty nebo výrazné oči?
V poslední době jsem si oblíbila výrazné rty a nenápadné líčení očí, ale nemyslím si, že to úplně souvisí s podzimem. Jde spíš o to, že když spěchám, tak je nejrychlejší si dát na oči béžový stín a řasenku, na rty výraznou rtěnku a jít. Jinak to, že bych s příchodem podzimu automaticky vytahovala vínové rtěnky a uklízela lesky a pastelové barvy, nevedu.


5. Kdybys šla na Halloween, za co bys šla?
Tak to fakt nevím, protože typické halloweenské masky mi přijdou odporné. Kdybych si musela vybrat, tak asi za čarodějnici nebo něco takového, prostě nic krvavého a moc strašidelného :-) 


6. Oblíbené jídlo na Den díkůvzdání
Tohle je samozřejmě spíš americká otázka. My Den díkůvzdání neslavíme, takže si myslím, že se tato otázka dá klidně pojmout ve stylu oblíbené jídlo na podzim. No a já žádné takové oblíbené jídlo nemám :-D Možná jen, že mám víc chuť na hutnější jídla a horké nápoje, ale to si myslím že má většina lidí. Oblíbené typicky podzimní jídlo nemám.

7. Máš radši klobouk nebo šálu?
Určitě šály a šátky, klobouky nenosím. A když bych si měla vybrat, jestli obecně mám radši pokrývky hlavy nebo zachumlaný krk, tak bych řekla, že oboje.


8. Nejnošenější svetr
Vyloženě nějaký huňatý svetr, kterých bych nosila jen na podzim a v zimě překvapivě nemám. Spoléhám spíš na vrstvení a na teplý kabát :-) Často nosím tyto 3 svetry ze Zary, které jsou úplně stejné, jen mají každý jinou barvu :-D 


9. Oblíbený lak na nehty
Stejně jako u make-upu - nerozlišuji kosmetiku podle ročních období. Vím, že teď jsou hodně populární vínové, fialové a hnědé odstíny, ale já si klidně vezmu oranžovou neonku, když na ni mám chuť. Ukážu vám pár laků, které jsem měla během posledních týdnů na nehtech.


10. Legíny nebo džíny?
Ideálně silné punčocháče a na ně teplé pletené šaty. Jinak džíny vůbec nenosím a legíny pouze občas s delší košilí nebo tunikou, ale ne teda na podzim...

11. Kozačky nebo válenky?
Určitě kozačky. Věřím, že válenky jsou pohodlné a teplé, ale nějak mě neláká je nosit. Mám ráda kozačky na klínu v takovémto stylu. Případně může být klínek i v jiné barvě než zbytek boty, to se mi také líbí. Ráda také nosím tyhle boty z Deichmanna, ale bohužel nejsou moc pohodlné a bolí mě z nich chodidla. Dají se nosit dvěma způsoby, což mě na nich fakt baví.


12. Oblíbená činnost na podzim
Zapalování svíček, čtení, procházky, koukání na seriály, odpočinek.

13. Oblíbený parfém na podzim
Momentálně ráda nosím 3 parfémy: Hypnôse od Lancôme, Especially od Escady a Valentinu od Valentina.


14. Oblíbený film/seriál/hudba na podzim
Momentálně ráda sleduji show o hubnutí The Biggest loser. Mé oblíbené seriály jsou The Vampire diaries, The Originals a Ravenswood. Na filmy téměř nekoukám. Co se hudby týče, tak momentálně ujíždím na téhle písničce.
Jak se vám líbí tenhle TAG? :-) 

1 komentář:

  1. Líbí se mi, ale plánuji ho sepsat až na zimu, kdy si myslím, že bude mnohem víc témat ke psaní :).

    OdpovědětVymazat

Děkuji za vaše komentáře, dělají mi radost! :-) Komentáře jsou moderované, to znamená, že se zde objeví až poté, co je schválím. Děkuji za pochopení.