úterý 1. října 2013

Dopotřebuji za říjen...

Jelikož na různých blozích teď probíhají všelijaké výzvy, rozhodla jsem se i já, že samu sebe taky k něčemu vyzvu :-D Dnes je 1. října, takže ideální datum k tomu si určit, co dopotřebuji během tohoto měsíce. Už dřív jsem si psala do diáře různé seznamy toho, co chci daný měsíc dopotřebovat, ale ačkoli se mi spotřeba posledních pár měsíců docela daří, občas se mi nepodařilo dodělat třeba to, co bylo na sezamu, ale moc jsem to používat nechtěla, nebo mi to strašilo doma už dlouho, a používala jsem spíš nově koupené věci. Ale s tím je teď konec :-D Nafotila jsem 10 kosmetických produktů, které chci tento měsíc dopotřebovat na 100%. Možná toho bude i víc, uvidíme. Takže foto zde a pod fotem komentář :-)

Avon naturals Moisturizing body whip - Vanilla

Krém už mám přibližně ze 2/3 vypotřebovaný, takže je jasné, že ho tento měsíc dodělám.

Lush Jungle

Tuhý kondicionér chci dodělat proto, že ho nemám moc ráda a mám pořád tendence používat něco jiného. Blbý je, že vůbec neubývá :-D Tak uvidíme, jak se s ním poperu.

L´Occitane Amande shower oil

Tento sprchový olej je už více než poloviny vypotřebovaný, takže i tady je jasné, že listopadu se nedožije.

Avon Sheer lip gloss

Z lesku na rty jsem poněkud rozpačitá. Někdy mi přišlo, že mi rty děsně vysušil, někdy je zas pěkně vyživil a krásně růžově zabarvil. Každopádně už je prošlý a téměř dopotřebovaný, tak mu dám ještě šanci, a když neuspěje, tak poletí. Když uspěje, dodělám ho a poletí i tak :-D

Schwarzkopf professional BC Oil miracle

Tenhle olejíček jsem vyzkoušela zatím jen 2x, ale troufám si říct, že mým vlasům sedí. Většina olejů mi s nimi nic pořádného neudělá, ale tenhle opravdu funguje. Krásně mi vlasy zkrotí a uhladí, navíc naprosto dokonale voní! Pokud mi bude vyhovovat i nadále, rozhodně uvažuji o koupi plného balení.

Blanchette B Micellar cleansing water

Tuhle micelárku nepoužívám moc ráda. Dá docela dost práce, než se s její pomocí pořádně odlíčím. Špatně zvládá řasenku a linky vůbec. Zbývá mi zhruba 1/5, takže jupí jej, už mi společnost dlouho dělat nebude! ;-)

Nivea Invisible 48h anti-perspirant

Hroznej sprej. Musím ho používat mimo svůj pokoj, protože by tam pak bylo nedýchatelno. Opravdu z něj jdou oblaka dusivého "kouře". Ani mi moc nevoní a hlavně nefunguje. Avizovat 48hodinovou ochranu před potem a zápachem je výsměch. Výdrž odhaduji tak na 4 hodiny, a to musí být chladnější počasí. Mám ho tak na 2 použití a pak se ho moc ráda zbavím.

Balea Pflege Dusche Kirsch- und Mandelduft

Třešňovo-mandlový sprcháč mám už tak ze 2/3 spotřebovaný, takže se s ním tento měsíc rozloučím.

Freeman Facial clay mask chocolate & strawberry

I tuto masku mám už téměř spotřebovanou, a to jsem ji použila jen jednou :-( Vždycky mi i pytlíčkové masky vydržely třeba na 4 použití, ale v tomhle balení je víc vzduchu než produktu.

Balea Jeden Tag Shampoo Blaubeere

A posledním produktem, který tento měsíc plánuji dopotřebovat, je borůvkový šampon od Baley. V lahvičce je množství tak na 4 použití, takže nebude problém.
Tak to byla moje výzva pro měsíc říjen :-) Co na ni říkáte? Také si plánujete spotřebu a další záležitosti kolem kosmetiky, nebo to neřešíte?

2 komentáře:

Děkuji za vaše komentáře, dělají mi radost! :-) Komentáře jsou moderované, to znamená, že se zde objeví až poté, co je schválím. Děkuji za pochopení.