úterý 13. srpna 2013

This or that TAG

Ahoj. Tento TAG koluje na českých blozích už poměrně dlouhou dobu a já si ho vždycky ráda přečtu všude, kde na něj narazím, proto jsem se rozhodla dát dohromady odpovědi na otázky i já :-) Otázky jsem si půjčila od Evelin.

1. Bronzer nebo tvářenka?
Určitě tvářenka. S bronzerem neumím pracovat. Vlastně ani tvářenka není pokaždé součástí mého líčení... :-D

2. Linky nebo řasenka?
Jednoznačně řasenka. Mám pocit, že linky mým očím nesluší. /Nebo jsem se ještě nenaučila kreslit takové, které by jim slušely./

3. Make-up nebo korektor?
Make-up. Korektor používám jen výjimečně.

4. Neutrální nebo barevné oční stíny?
Neutrální. Občas se namaluji i barevně, ale i tak použiji spíš tlumené barvy jako např. tmavě fialovou.

5. Štětce nebo houbičky?
Z těchto dvou variant volím štětce, ale přiznávám, že make-up si stejně nejradši nanáším pomocí prstů. Houbičky se mi zdají nehygienické a zdá se mi, že vždycky vypijou zbytečně hodně produktu.

6. Nehty - dlouhé nebo krátké?
Nosím skoro pořád dlouhé. Rostou mi poměrně rychle a jsou zdravé a silné, tak si to užívám :-) Nakrátko je stříhám vlastně jen tehdy, když se mi nějaký nehet zlomí, nebo jsou poničené od lakování a odlakovávání.

7. Nehty - umělé nebo přírodní?
Vzhledem ke kvalitě svých nehtů určitě volím přírodní. Do umělých bych nešla. Některé umělé nehty jsou pěkné - třeba střídmá francie, ale mě by jednak otravovalo to neustálé doplňování gelu nebo čím se to dělá, a pak taky po sundání umělých nehtů vypadají původní nehty tak odporně a zničeně, že... fakt ne.

8. Tělo - mléko nebo máslo?
Radši mám lehčí tělová mléka a krémy. Netrpím na suchou pokožku, takže mi naprosto stačí. Mám ráda, když se namažu a mléko se během pár minut vsákne. Máslo nebo olej se kolikrát vsakují půl hodiny a déle, z čehož rostu :-D Připadám si pak i taková ulepená.

9. Móda - džíny nebo tepláky?
Noo... ani jedno :-D Na veřejnosti pochopitelně v teplákách nechodím, ale džíny nosím hodně nerada. Jsem spíš sukňový a šatový typ. Když už kalhoty, tak látkové. Na doma mám tepláky ovšem hodně ráda :-D

10. Móda - dlouhý nebo krátký rukáv?
Podle počasí :-)

11. Móda - šátky nebo čepice?
Šátky ani čepice vůbec nenosím. V zimě nosím pletené barety a šátky leda tak kolem krku.

12. Puntík nebo proužek?
Já vzorované věci obecně nemám moc ráda... Neumím je totiž kombinovat. Sympatičtější je mi ale puntík :-)

13. Culík nebo drdol?
Spíš drdol. I když mají vaše vlasy špatný den, stačí je umotat do drdolu a hned vypadají mnohem lépe. Culík toho tolik neskryje :-)

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji za vaše komentáře, dělají mi radost! :-) Komentáře jsou moderované, to znamená, že se zde objeví až poté, co je schválím. Děkuji za pochopení.