pondělí 5. srpna 2013

Moji velcí oblíbenci I.

Secret Antiperspirant/deodorant Truth or pear

Antiperspirant Secret je absolutně nejlepší a nejúčinnější antiperspirant, který jsem kdy vyzkoušela. Neslibuje žádnou 24 nebo 48hodinovou ochranu před pocením a zápachem, což je dobře, protože podle mě prostě celý den nevydrží žádný antiperspirant. Nebo aspoň na mně ne :-) Nicméně má o dost větší výdrž než běžné antiperspiranty typu Dove, Nivea apod. Když použiju v těchhle vedrech Dove, už po hodině nebo po dvou mám v podpaží mokro. Secret moje podpaží udrží suché a voňavé (ta vůůůně!!) zhruba 6 hodin. Pokud je normální počasí, výdrž se samozřejmě znatelně prodlužuje. Jsem s ním opravdu moc spokojená a rozhodně se podle mě vyplatí do něj investovat. Koupila jsem ho v e-shopu Plum za 199 Kč.

Color tattoo Pink gold

Mám stíny Color tattoo hodně ráda. Kromě odstínu Pink gold vlastním ještě On and on bronze a kdyby se prodávaly ještě další pro mě použitelné odstíny, mám jich doma určitě víc. Bohužel tyrkysovou nebo černou si na víčka nedávám a abych je používala jen jako linky, to mi zas přijde škoda. Stíny opravdu vydrží na víčkách celý den i bez báze. Kolikrát mi na obličeji téměř nic z původního líčení nezůstalo, ale tyhle stíny prostě držely! :-D Navíc odstíny Pink gold i On and on bronze jsou hodně univerzální, dají se nosit buď samotné, nebo si s nimi můžete pohrát a vytvořit různé styly líčení. Jsou fakt super :-) Dají se sehnat v Rossmannu i DM, jak určitě všichni víte :-)

Vichy Eau thermale

V těchto vedrech je pro mě na cestách termální voda nepostradelným pomocníkem. Myslím si, že na značce až tak nezáleží a možná stejně dobře jako tato termální voda od Vichy poslouží termálka z drogérie za 30 Kč. Nicméně já mám vyzkoušenou pouze tuto vodu od Vichy a moc mi vyhovuje. Má ideální rozprašovač, nenastříkát se ani málo, ani moc. Obsahuje nějaké ty minerály a je cítit trošku slaně. Sehnala jsem ji přes interet v akci 1+1 zdarma za 199 Kč.

Max Factor Max effect lip gloss

Od Max Factor mám 3 lesky z této řady Max effect a jsou to určitě ty nejlepší lesky, které jsem kdy vyzkoušela. Koupila jsem je v sadě v e-shopu parfumérie FAnn tuším za 199 Kč. Mám je už opravdu dlouho, což je asi na fotce vidět :-D Tenhle odstín má název Diva pink a používám ho nejčastěji. Další lesk mám v ostínu Weekend spa a mám ho taky moc ráda, poslední kousek -  Cloudy red jsem musela poslat dál, protože mi neseděla barva. Lesky vůbec nelepí, rty krásně hydratují a jsou poměrně intenzivně pigmentované.


Toto byla ukázka malé části kosmetických produktů, které mám opravdu ráda a velmi často je používám. Určitě bude i pokračování :-) Používáte některý z produktů?

2 komentáře:

  1. V létě taky používám osvěžující vody na obličej.

    Chtěla bych tě pozvat na moji giveaway: http://lifeenthusiasm.blogspot.cz/2013/08/giveaway.html#more

    OdpovědětVymazat

Děkuji za vaše komentáře, dělají mi radost! :-) Komentáře jsou moderované, to znamená, že se zde objeví až poté, co je schválím. Děkuji za pochopení.