čtvrtek 22. srpna 2013

L´Occitane Bonne Mère Gentle cream

Ahoj. V dnešní recenzi se budu zabývat medovým krémem z kolekce Bonne Mère od značky L´Occitane.


L´Occitane jsem si v poslední době hodně oblíbila. Kdykoli jedu do Prahy, zastavím se v jejich krámku a kochám se tou nádherou :-) Musím podotknout, že prodavačky jsou vždy velice milé a servis funguje perfektně. Pokaždé jsem dostala i vzorečky, o které jsem požádala. L´Occitane je poměrně drahá kosmetika, ale podle mého názoru kvalitní. Navíc párkrát ročně je možno využít slevových akcí na e-shopu nebo v kamenných prodejnách. Docela často probíhají i různé akce typu že při nákupu nad určitou částku dostanete nějaký produkt zdarma atd.
A teď už o krému :-) Líbí se mi balení, je rozkošné! Krém má za úkol zvláčnit a vyživit pokožku rukou, těla i obličeje. Bohatá nemastná textura je ideální pro ženy, muže i děti. Toť popisek na obalu :-) Krém má 75 ml a koupila jsem ho ve slevě za 215 Kč. Původní cena byla 359 Kč. Zde je složení:

Krém má úžasnou konzistenci. Ještě nikdy jsem krém podobné konzistence neměla. Je nádherně hebký a sametový, jako by našlehaný. Krásně po kůži klouže. Jelikož je ho pouhých 75 ml, docela si ho šetřím a rozhodně ho nepoužívám na celé tělo. Krém božsky sladce voní. Vůně má být medová. Medová je, ale nečekejte vůni medu, který si mažete na chleba :-D (Ačkoli tedy krém med opravdu obsahuje.) To fakt ne. Je to zkrátka typická medová parfemace, která se používá v kosmetice.


Krém se rychle vstřebává a hydratuje tak středně. To mi vyhovuje, jelikož pokožku na těle mám normální/lehce suchou a příliš mastné krémy nemám ráda.
Mrzí mě, že jsem si nekoupila víc produktů z kolekce Bonne Mère. Chtěla jsem zkusit ještě sprchový krém s touto nebo mléčnou parfemací, ale bohužel už byl vyprodaný. Pevně doufám, že Bonne Mère se ještě někdy vrátí! :-) Krém je opravdu skvělý a dostává ode mě plný počet bodů.
Co vy a L´Occitane? Máte rádi tuto kosmetiku? :-)

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji za vaše komentáře, dělají mi radost! :-) Komentáře jsou moderované, to znamená, že se zde objeví až poté, co je schválím. Děkuji za pochopení.