úterý 27. srpna 2013

L´Occitane Amande shower oil

Ahoj :-)
Dnes mám pro vás recenzi na mandlový sprchový olej od značky L´Occitane.
 
Tento olej se prodává ve třech velikostech - 75 ml, 250 ml a 500 ml. Já mám doma nejmenší balení, a to hned dvakrát :-) Poprvé jsem si koupila v nějaké sadě s mýdlem a ještě něčím a podruhé jsem ho dostala zadarmo v uvítacím balíčku, když jsem se zaregistrovala do věrnostního programu L´Occitane. Samostatně se dá toto nejmenší balení koupit za 180 Kč.
Olej nádherně voní. Nevím, jestli po mandlích, protože upřímně řečeno nevím, jak mandle voní :-D Konzistencí je to typický olej. Abych si umyla celé tělo, potřebuji ho použít docela velké množství. Složení zde:
Překvapilo mě, že i když je na prvním místě ve složení olej ze semínek hroznů, olej pokožku nijak nevyživí. Respektive při sprchování je to příjemné, olej se při kontaktu s vodou promění v jemnou emulzi, která po kůži nádherně klouže a zdá se, že by mohla být i vyživující, ale po osušení je veškerá jemnost pryč. Kůži mám stejnou, jako po použití jakéhokoli sprcháče. Olej je pak z kůže cítit, ale to příliš neocením, protož se prostě musím namazat.
 
Jak bych ho celkově zhodnotila? Olej není špatný a opravdu ráda jsem ho vyzkoušela. Nicméně mě trochu zklamalo, že jsem po něm neměla ani trochu vyživenou kůži, a to je věc, kterou od oleje určitě očekávám. Také hodně rychle ubývá. Ke kladům patří určitě nádherná vůně a pocit luxusu při sprchování :-) Za mě 6/10 a investovat do něj s největší pravděpodobností už nebudu.

1 komentář:

  1. Ahoj, píšu ohledně toho nefunkčního ANGEL kodu na 10% slevu v mynamenecklace.com :) Bylo mi řečeno, že to byla jejich chyba v systému a momentálně by to už mělo fungovat.
    Tak pokud budeš opravdu objednávat dej mi prosím vědět jestli to opravdu jde ;) a ještě jednou se Ti omlouvám za komplikaci.
    http://angellovely-things.blogspot.cz

    OdpovědětVymazat

Děkuji za vaše komentáře, dělají mi radost! :-) Komentáře jsou moderované, to znamená, že se zde objeví až poté, co je schválím. Děkuji za pochopení.