pátek 16. srpna 2013

Já a Lush II.

Krásný den všem :-) Dnes přicházím s dalším dílem přehledu kosmetických produktů od značky Lush, které jsem dosud vyzkoušela. Dnes to bude na téma "pěny, balistiky a mýdla". Obrázky jsou opět stažené z oficiálního českého e-shopu Lushe (pokud není uvedeno jinak), protože většinu věcí, o kterých bude v článku řeč, již doma nemám.

Přeji příjemné počtení :-)


Butterball - balistik

Creamy Candy - tuhá pěna


Duhová víla - tuhá pěna

Stmívání - balistik

Rozhodla jsem se sepsat na balistiky a tuhé pěny, které jsem dosud vyzkoušela, souhrnnou recenzi, protože mi upřímně řečeno připadají všechny co se účinků týče tak nějak stejné. Upřímně přiznávám, že mě tyhle věci do koupele nebaví. Ano, lehce barevně zbarví vodu, vytvoří pěnu, voda je pak taková měkká a krémovější... Jenže já na tohle moc nejsem :-( Koupu se ráda, ale většinou jen v čisté vodě, maximálně použiju trošku nějaké barevné soli, a to je všechno. Naprosto chápu, z jakého důvodu balistiky a pěny od Lushe tolik lidí baví, je to vážně kolikrát pěkná podívaná :-) Ale já si prostě už další nekoupím, přijde mi to jako plýtvání penězi.
Abych nezapomněla - měla jsem ještě jednu tuhou pěnu, o které jsem psala zde. Můj názor na ni je podobný jako na všechny ostatní produkty tohoto typu.

Krájená mýdla

V době mé Lush mánie jsem si nakoupila asi 15 mýdel, které mi dosud leží nepoužité v krabici. Stydím se! :-D Co si vzpomínám, tak jsem zatím dopotřebovala pouze 4. A to:

Honey I washed the kids

Snad nejznámější mýdlo od Lushe. Opravdu krásně sladce vonělo po karamelu a medu, ale já jsem s ním měla ten problém, že mi vysušovalo kůži. Lush mýdla používám vždy na tělo, protože mi prostě z nějakého důvodu přijde líto, si s nimi mýt jen ruce :-D Mýdlo bylo takové hlaďoučké a skvěle se s ním mylo, ale díky tomu vysušování si ho už nekoupím.

Vanilla in the mist/Vanilla café v českém e-shopu

Moje nejmilovanější mýdlo z Lushe, které se už bohužel delší dobu neprodává :-( Bylo úžasné. Krásně krémové, dokonale mylo a nejvtipnější byla ta žlutá pěna, kterou dělalo :-D Pokožku mi vůbec nevysušovalo a mytí s ním jsem si opravdu užívala. Mám doma ještě jeden kousek, který si budu hoodně šetřit :-)

Růženka

Tohle mýdlo jsem naopak vůbec ráda neměla. Mělo vonět po růžích, ale já z něj cítila citróny. Vůbec nepěnilo a co je hlavní - strašně mi stahovalo a vysušovalo pokožku. Mýdlo Růženka se už neprodává a mně rozhodně vůbec nechybí :-D
Posledním mýdlem, které jsem vyzkoušela, bylo mýdlo Sweetheart. Bylo moc příjemné a krémové, psala jsem o něm zde.
Zítra se můžete těšit na článek o sprchových gelech a tělových kondicionérech :-)

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji za vaše komentáře, dělají mi radost! :-) Komentáře jsou moderované, to znamená, že se zde objeví až poté, co je schválím. Děkuji za pochopení.