neděle 11. srpna 2013

Garnier Intensive 7 days Zjemňující tělové mléko

Dnes mám pro vás článek o tělovém mléku, které jsem si hodně oblíbila. Je od značky Garnier z řady Intensive 7 days. Koupila jsem ho v Rossmannu asi za 150 Kč dohromady s krémem na ruce. Oboje mě nadchlo natolik, že jsem v tom samém týdnu běžela ještě pro jeden set :-D Kromě tohoto mléka s mangovým olejem je v prodeji ještě mléko s medovými výtažky, aloe vera, kakaovým máslem a možná ještě další varianty :-)
Moc se mi líbí balení, působí na mě svěže a pozitivně, navíc zelenou barvu já opravdu můžu a mango miluju! :-D Mléko se prodává ve dvou velikostech - já mám 400 ml a k dostání je ještě menší balení o 250 ml.
Popis slibovaných účinků:

 
 S tím, že je pokožka hebčí a hydratovaná po dobu 24 hodin, souhlasím. Mléko se perfektně vstřebává a nezanechává na pokožce mastný povlak. Používám ho vždy večer po koupání, ale dovedu si představit, že bych se klidně namazala po ranní sprše a šla se za 5 minut obléknout. Má konzistenci typickou pro tělová mléka, což je pro mě plus, protože moc nemusím hutné krémy.
 
Voní zvláštně... trošku jako by nakysle (určitě ne po mangu). Vůně není nijak obtěžující, i když si dovedu představit, že by mléko vonělo lépe.
Složení:

S mlékem jsem opravdu spokojená a už se těším, až vyzkouším i další produkty z řady Intensive 7 days. Určitě doporučuji k vyzkoušení a hodnotím 9/10.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji za vaše komentáře, dělají mi radost! :-) Komentáře jsou moderované, to znamená, že se zde objeví až poté, co je schválím. Děkuji za pochopení.