úterý 13. srpna 2013

Aussie 3 minute miracle

Dnes přináším recenzi na zázračný a opěvovaný kondicionér od značky Aussie - 3 minute miracle. Zakoupila jsem ho v e-shopu Plum za 226 Kč. I když jsem už před jeho objednáním měla tušení, že to zas takový zázrak nebude, zkrátka jsem ho musela vyzkoušet na vlastních vlasech :-)
Kondicionér je určen pro poničené vlasy, které slibuje hluboce vyživit, ozdravit a dodat jim lesk. Složení si můžete přečíst zde:
Kondicionér má jemně meruňkovou barvu. Konzistence je spíš řidší, hodně silikonová. Pokud nemám vlasy vysušené ručníkem, nebo z nich dokonale nevymačkám všechnu vodu, kondicionér z nich stéká. Vůně je naprosto boží :-) Slaďoučká a žvýkačková a na vlasech zůstává i den po umytí, což hodnotím jednoznačně kladně. Rovněž dávkování je super - stačí lahvičku zmáčknout a vyteče mi přesně takové množství, které potřebuji.

Pokud bych ovšem měla ohodnotit jeho účinky jen jedním slovem, bylo by to slovo průměr. Na mé suché a kudrnaté vlasy totiž žádný zázračný účinek rozhodně nemá. Vlasy mám zhruba v první třetině od hlavy rovné, zbytek kudrnatý. Na těch rovných vlasech, které jsou zdravé, určitý efekt vidím. Jsou hladké a rozhodně jemnější. Se suchými a krepatými kudrnami ale nic neudělá. Vlasy mi jdou rozčesat stejně dobře jako po jakémkoli jiném kondicionéru. Nejsou lesklejší, živější nebo uhlazenější. Prostě průměr, průměr, průměr. Jsem ráda, že jsem ho mohla vyzkoušet, ale další balení si určitě nepořídím. 5/10.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji za vaše komentáře, dělají mi radost! :-) Komentáře jsou moderované, to znamená, že se zde objeví až poté, co je schválím. Děkuji za pochopení.